site stats


  + مجله ایرانگردی دیار آشنا برای امور نمایندگی خود در مراکز استانها نیروی واجد شرایط جذب می کند _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - مجله ایرانگردی دیار آشنا برای امور نمایندگی خود در مراکز استانها نیروی واجد شرایط جذب می کند

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:توقف تمام پروازهای رفت عمره مفرده از فرودگاه های کشور

تاریخ انتشار:۹۴/۰۱/۲۵

توقف تمام پروازهای رفت عمره مفرده از فرودگاه های کشور

سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاه های کشور گفت: با انجام آخرین پرواز زائران عمره گذار از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به فرودگاه های جده و مدینه تمام پروازهای عمره مفرده متوقف شد.

مجله ایرانگردی دیار آشنا- منوچهر سپاسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: پیش از این از ۲۱ فرودگاه کشور زائران سفر عمره مفرده به عربستان منتقل می شدند، اما با صدور دستور توقف سفر زائران به عربستان سعودی، تمام پروازهای زائران از ساعت ۲۴ شب گذشته به مقصد این کشور متوقف شد.
وی افزود: پروازهای رفت حج عمره از بامداد امروز متوقف شد، اما پروازهای برگشت زائران از عربستان همچنان برقرار است و طی ۱۰ روز آینده (چهارم اردیبهشت ماه) تمام زائران عمره گذار به کشور بازمی گردند.
سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاه های کشور اظهارداشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا ۱۰ روز آینده روزانه به طور متوسط ۱۱ پرواز از عربستان به کشور انجام خواهد تا تمام زائران عمره مفرده به میهن اسلامی بازگردند.
وی افزود: از ۱۳ آذر ماه سال گذشته تا ۲۲ فروردین ماه جاری در مجموع ۳۶۹ هزار زائر با انجام هزار و ۲۴۷ پرواز سعودی، هما و ماهان به عربستان منتقل شده اند و از امروز به مدت ۱۰ روز دیگر عملیات بازگشت زائران عمره گذار به کشورمان ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، به دنبال تعرض ماموران سعودی در فرودگاه جده به دو نوجوان ایرانی روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دستور توقف پروازهای زائران عمره گذار به عربستان را صادر کرد و شب گذشته تمام پروازهای عمره به این کشور متوقف شد.
انتهای پیام


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۴۶۳۱۴۷