site stats

کلیک جهان گردش  + پایگاه خبری جلال نیوز به "جهان گردش" www.jahanegardesh.ir" تغییر نام داد _ 

 پایگاه خبری جلال نیوز به "جهان گردش" www.jahanegardesh.ir" تغییر نام داد

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:نمایشگاه طلا وجواهر به لحاظ کیفی به توجه بیشتری نیاز دارد

تاریخ انتشار:۰۱/۱۲/۹۵

نمایشگاه طلا وجواهر به لحاظ کیفی به توجه بیشتری نیاز دارد

برگزاری نمایشگاه های طلا و جواهر نیازمند توجه همه جانبه مدیران و مسئولان فعال در عرصه طلا و جواهر در کشور است.

به گزارش جهان گردش(jalalnews). - هادی قلم زن اصفهانی تولید کننده محصولات طلا و جواهر گالری دریا درنهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهرساعت و صنایع وابسته گفت: در مدت ۲۵ سالی که در این حرفه مشغول به فعالیت هستم سعی کردم بهترین کار ها را  از لحاظ کیفیت و بهترین مدل در تولید و ساخت انجام دهم.

 وی در پاسخ به سوال اینکه برگزاری چنین نمایشگاه هایی و نقش آن در پیشرفت صنعت طلا و جواهر چقدر موثر بوده، بیان کرد: برپایی نمایشگاه طلا و جواهر همیشه برای تولید کنندگان و مخاطبان خوب و مفید بوده و مردم با  مشاهده اینگونه نمایشگاه ها میتوانند از نزدیک شاهد  قدرت ساخت طلا و جواهربا برند ایرانی باشند.

 وی در خصوص وجه تمایز این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته افزود: نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته عملکرد قوی داشت چرا که امسال ۴ سالن برای  بازدید کنندگان در نظر گرفته شده بود و سال گذشته تعداد سالن ها کمتر از این بود.

وی با اشاره به اینکه استقبال مخاطبان از نمایشگاه بسیارخوب بوده، اظهار داشت: من به شخصه نمونه کار هایی که در نمایشگاه ترکیه بودند را ازنزدیک مشاهده کردم و بعد از گذشت ۴ ماه نمونه همان کار را در ایران با کیفیت بهتر و تنوع بالاتری تولید کردیم.

قلم زن اصفهانی خاطرنشان کرد: تنها موضوعی که در این حرفه باعث پیشرفت نکردن تولید کننده میشود مالیات بوده که برای همین اتفاق ۳۰ درصد از افراد کارشان را تعطیل کردند.

محسن کلینی  تولید کننده محصولات طلا و جواهر گالری دریا در خصوص فعالیت خود  گفت: فعالیتم در این نمایشگاه به عنوان تولیدکننده منسوجات طلا و کار چرم "اونیکسا" میناکاری با سبک جدید هستم.

وی افزود: نمایشگاه طلا و جواهر از نظر کیفیت از سطح پایینی نسبت به کشور های دیگر برخوردار بوده به طوری که از نزدیک شاهد پیشرفت صنعت طلا و جواهر کشور های دیگر بودم.

وی بیان کرد: در صنف طلاو جواهر برخی افراد به دلیل ارزش افزوده و مالیات از این حرفه کناره گیری می‌کنند و به طبع رفته رفته این شغل رو به نابودی می‌رود و به شخصه در تایید این موضوع شاهد تعطیل شدن برخی از شرکت ها در استان زنجان بودم .

استقبال مردم از نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهرساعت و صنایع وابسته خوب بوده و در این زمینه باید همچنان تبلیغات و فرهنگ سازی صورت گیرد.

تحریم در صنف طلا و جواهر بی تاثیر نبوده و در این زمینه مسئولین مربوطه و اتحادیه ها باید از این قشر مهجور حمایت و پشتیبانی کنند.

فریبرز حسن پوردیگر تولید کننده محصولات طلا و جواهر گالری دریا گفت: دست بند های چرم، نیم ست های جواهر و نیم ست های اتمی از فعالیت شرکت ما محسوب میشود که در نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهرساعت و صنایع در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: استقبال مخاطبان از نمایشگاه خوب بوده و تعداد غرفه ها به نسبت باید بیشتر شود و مسئولین مربوطه چه از نظر واردات و چه صادرات طلا و جواهر و هم از نظر ارزیابی و تامین مالی توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند.

وی در ادامه افزود:  کشور هایی همچون ترکیه که عقب تر از ما بودند و پیشی گرفتند نیز حمایت شدند و به طور قطع از ما یک قدم جلو تر هستند

با وجود پتانسیل هایی که در کشور است که از کشور های دیگر بهتر باشیم و کالاها و تولیداتی که در نمایشگاه میبینیم گویای این موارد است. 

وی تاکید کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی باعث معرفی محصول و دیده شدن آن بوده که وقتی استقبال مخاطبان بیشتر شود ،درخواست بیشتر و فعالیت تولید کننده بیشتر و در نهایت صنعت طلا و جواهر ارتقاء پیدا می‌کند.

اگر صنعت طلا و جواهر بخوبی مدیریت و از سوی دولت حمایت شود درآمدزایی بالایی خواهد داشت.

این غرفه داز بیان کرد: واردات طلا یک حسن و یک اشکال دارد ، اشکالی که در آن وجود دارد این است که کار ما را زیر سوال می‌برد و حسنش در این است که باعث رقابت  تولید کننده و در نهایت پیشرفت  و رونق کارشان می‌شود.  

نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته ۲۷ الی ۳۰ بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.                                                                                                                                                                                خبرنگار: دینا محمدی  /  عکاس: جهان احمدی

 

http://telegram.me/jahanegardesh

jahanegardesh_dot_press_at_gmail_dot_com


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۰۰۱۳۵۲۲