site stats


  + خاطرات نخستین جهانگردان ایرانی را در دیار آشنا بخوانید _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - خاطرات نخستین جهانگردان ایرانی را در دیار آشنا بخوانید

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران سوم بهمن ماه گشایش می یابد

تاریخ انتشار:۹۶/۱۰/۱۷

مهمترین رویداد گردشگری سال؛

با حضور ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران سوم بهمن ماه گشایش می یابد

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: گفت ۷۰ شرکت خارجی و ۴۳۰ شرکت داخلی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران شرکت خواهند کرد.

به گزارش نشریه الکترونیک جهان گردش - محمد محب خدایی در یک نشست خبری که در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی برگزار شد، زمان برپایی این نمایشگاه را از سوم تا ششم بهمن ماه ذکر کرد و با اشاره به رویکرد جدید این نمایشگاه، برگزاری آن را در فراهم کردن زمینه سفرهای نوروزی جائز اهمیت دانست

وی، رشد این نمایشگاه به ویژه حضور چشمگیر استانها را مثبت ارزیابی کرد و گفت: نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در وسعتی بالغ بر ۴۱ هزار مترمربع با ۲۲ هزار مترمربع فضای مفید با همکاری سازمان توسعه و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد که در آن ۴۳۰ شرکت داخلی و ۷۰ شرکت خارجی در ۱۴ سالن این نمایشگاه خدمات و توانمندیهای خود را به نمایش می گذارند.

معاون گردشگری، یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران را، نمایشگاهی محصول محور با ۱۱ سر فصل مختلف از محصولات و ظرفیت های گردشگری معرفی کرد و گفت: در نمایشگاه امسال از معرفی صرف گردشگری ایران خارج شدیم بلکه تمامی استانهای کشور با توجه به ظرفیت ها و توانمندیهایی که دارند، بر اساس نوع محصولی مطرح خود از جمله طبیعت و سلامت، گردشگری کودک و خانواده، گردشگری غذا، گل و طبیعت، گردشگری روستایی و عشایری، فناوری و گردشگری و غیره تقسیم بندی شده اند.

محب خدایی همچنین تخصصی شدن این نمایشگاه را از دیگر امتیازات آن دانست و گفت: امسال مسئولیت هر حوزه ای از نمایشگاه به یک مدیر متخصص سپرده شده است.

وی به تدابیر اطلاع رسانی و تبلیغاتی نمایشگاه  و همچنین رایزنی با بهزیستی و آموزش و پرورش برای حضور تورهای مهدکودک و دانش آموزی اشاره کرد.

معاون گردشگری با بیان اینکه نمایشگاهها عرصه رقابت هاست، گفت: همزمان با یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران چند پروژه گردشگری رو نمایی خواهد شد.

محب خدایی در پاسخ به سئوال مدیر مسئول دیار آشنا در مورد ارزیابی نقاط ضعف و قوت نمایشگاه گردشگری گفت: امسال با دانشگاه علامه طباطبایی قرارداد بسته ایم تا کار ارزیابی نمایشگاه را انجام دهند و در این خصوص به رسانه ها نیز نیاز داریم.

وی در مورد سئوال دیگر جواد جلالی "آیا برپایی این نمایشگاه صرفا برای تبیین عملکرد دولت در حوزه گردشگری است، یا رونق اقتصادی و حل مشکلات بخش خصوصی توجه دارد، پاسخ قانع کننده ای نداد، اما تاکید کرد: ما امسال در اجرای نمایشگاه دخالت کمتری داریم و سعی می کنیم بستر را فراهم کنیم.   

معاون گردشگری، ساعت کاری نمایشگاه را برای بازدید عموم از ۹ صبح تا ۱۸ عصر اعلام کرد و افزود: نمایشگاه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ به برنامه های مختلف تخصصی اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت بازرگانی و نمایشگاهی تهران نیز گفت: تبلیغات نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران امسال در بالاترین سطح ممکن انجام می شود .

فرهاد امینیان، تبلیغات شهری و پخش تیزر نمایشگاه از شبکه های صدا و سیما را از جمله این برنامه ها دانست و گفت: رایزنی هایی برای دعوت از هیات هایی از کشورهای خارجی برای حضور در این نمایشگاه انجام گرفته است.

محمد جهانگیری رییس انجمن گردشگری سلامت کشور نیز با اشاره به نمایش گذاشتن همه ظرفیت ها و توانمندیهای این حوزه در این نمایشگاه از ارایه خدمات رایگان طب سنتی و تست دیابت و فشار خون در نمایشگاه خبر داد.

وی گفت: اتفاقات خوبی در بخش گردشگری سلامت در سال ۲۰۱۸ خواهد افتاد.

در این نشست اعلام شد، سلطان سفر، سفیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با شروع حرکت خود در سطح کشور برپایی این رویداد مهم گردشگری را پیام رسانی می کند.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از سوم الی ششم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران بر پا خواهد شد. تمام


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۴۶۲۸۷۶