site stats


  + مجله ایرانگردی دیار آشنا از بین نیروهای توانمند و واجد شرایط جهت امور خبری، دفتری، صفحه آرایی، پشتیبانی سایت، بازاریابی و غیره د _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - مجله ایرانگردی دیار آشنا از بین نیروهای توانمند و واجد شرایط جهت امور خبری، دفتری، صفحه آرایی، پشتیبانی سایت، بازاریابی و غیره دعوت به همکاری می کند

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:بائوج لاهوتی: وزارت امور خارجه برای تسهیل ورود گردشگران گام های جدی بردارد

تاریخ انتشار:۲۰/۱۰/۹۶

بائوج لاهوتی: وزارت امور خارجه برای تسهیل ورود گردشگران گام های جدی بردارد

عضو فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه تبریز ۲۰۱۸فرصت مناسبی برای جذب گردشگر است، گفت: رایزن‌های فرهنگی در سفارتخانه‌ها می‌توانند جاذبه‌های ایران را در نمایشگاه‌های بین‌المللی به جهانیان نشان دهند.

به گزارش نشریه الکترونیک جهان گردش - مهرداد بائوج لاهوتی در گفت و گو با خبرگزاری ملت با بیان اینکه وزارت امور خارجه می‌تواند در توسعه و گسترش گردشگری اقدامات تاثیرگذاری انجام دهد، گفت: این وزارتخانه می‌تواند با لغو روادید، ورود گردشگر به کشور را تسهیل کند؛ و حتی در صورتی که حذف روادید امکان‌پذیر نبود، روند اخذ روادید را آسان‌تر کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت امور خارجه با امضای تفاهم‌نامه‌هایی با کشورهای دیگر و در نظر گرفتن شرایط ویژه برای ورود گردشگران می‌تواند باعث توسعه صنعت گردشگری و افزایش ارزآوری شود.

وی بیان کرد: رایزن‌های فرهنگی در سفارتخانه‌ها می‌توانند ظرفیت‌های ایران را در برنامه‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی به جهانیان نشان دهند و آثار تاریخی، جاذبه‌های طبیعی، آیین‌های زیبا و رسم و رسومات کشور را معرفی کنند.

عضو فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به رویداد تبریز ۲۰۱۸، یادآور شد: این رویداد فرصت مناسبی برای جذب گردشگر و معرفی جاذبه‌های ایران به جهانیان است و امضای تفاهم‌نامه‌های خواهرخواندگی بین شهرداری‌های ایران و کشورهای دیگر یکی از اقدامات موثر برای آشنا کردن جهانیان با این رویداد می‌باشد.

لاهوتی اظهار کرد: تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها برای برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ باید با هماهنگی هم اقدامات لازم را انجام دهند؛ سازمان میراث فرهنگی اصلی‌ترین متولی برگزاری این رویداد است و باید آن را فرصتی برای توسعه گردشگری بداند.

عضو فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان افزود: در این رویداد تمام شهرهای ایران فرصت جذب گردشگر را دارند چرا که این رویداد فقط برای تبریز فرصت محسوب نمی‌شود؛ این شهر بخشی از ایران است بنابراین این رویداد می‌تواند ایران۲۰۱۸ تلقی شود زیرا ممکن است گردشگری که برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ وارد ایران می‌شود از شهرهای دیگر کشور نیز دیدن کند. تمام

 


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۴۶۴۸۰۵