site stats


  + مجله ایرانگردی دیار آشنا از بین نیروهای توانمند و واجد شرایط جهت امور خبری، دفتری، صفحه آرایی، پشتیبانی سایت، بازاریابی و غیره د _ 

مطالب اختصاصی سایت تازه ترین خبرها  - مجله ایرانگردی دیار آشنا از بین نیروهای توانمند و واجد شرایط جهت امور خبری، دفتری، صفحه آرایی، پشتیبانی سایت، بازاریابی و غیره دعوت به همکاری می کند

لیست دسته‌بندی‌هاعنوان:دعوت پروژه ایرانم از سرمایه گذاران حوزه گردشگری

تاریخ انتشار:۲۸/۱۱/۹۶

دعوت پروژه ایرانم از سرمایه گذاران حوزه گردشگری

قائم مقام مدیرعامل شرکت آرمان شهر فردا- ایرانیان و مدیرکل پروژه فرهنگی، گردشگری و رسانه ای "ایرانم"، از علاقه مندان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری برای فاز دوم این پروژه دعوت به همکاری کرد.

به گزارش نشریه الکترونیکی جهان گردش- مهندس داریوش دربندی در دومین نشست خبری، این پروژه که چهارشنبه گذشته در محل دفتر این شرکت واقع در سعدات آباد تهران برگزار شد، از آغاز فاز دوم این طرح گردشگری  خبر داد.

در این نشست که مدیرعامل، مدیر بخش آموزش و رسانه ایرانم، مدیر بازرگانی، همچنین مدیران بخش فناوری و موسیقی این شرکت حضور داشتند، جزئیات فاز دوم طرح گردشگری ایرانم تشریح و گزارشی از برنامه های کوتاه، بلند و میان مدت این پروژه ارایه شد.

در ابتدای این نشست مهندس داریوش دربندی مدیر کل پروژه فرهنگی، گردشگری و رسانه ای "ایرانم" به تشریح اهداف جامع این پروژه پرداخت و گفت: ترویج و تقویت صنعت گردشگری، افزایش میزان مسافرت و گردشگری در کشور، ایجاد امید و نشاط در جامعه، ایران شناسی و ایران گردی و... مهمترین اهداف این مجموعه هستند.

موسس شرکت آرمان شهر فردا-ایرانیان در ادامه به آغاز فاز دوم برنامه های مجموعه فرهنگی، گردشگری و رسانه ای ایرانم اشاره کرد و گفت: برگزاری تورهای گردشگری و موضوعی، برگزاری همایش ها و سمینارهای ملی و بین المللی، برگزاری دوره های آموزشی گویندگی، گزارشگری و فن بیان، بوم گردی، تهیه و تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی از اهم اقدامات در فاز دوم است.

وی در خصوص تولید برنامه های ایرانم در شبکه های رادیویی و تلویزیونی اظهار کرد: از سال ۹۴ اولین برنامه رادیویی ایرانم با موضوع گردشگری روی آنتن رادیو سراسری فرهنگ رفت. هدف از تولید این برنامه معرفی جاذبه های گردشگری مناطق مختلف ایران، معرفی نرم افزار و اپلیکیشن جامع گردشگری ایرانم، معرفی خدمات فرهنگی و گردشگری ایرانم و... بوده است که در این زمینه تعامل و همکاری نزدیکی با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین ادارات کل میراث فرهنگی استان ها به وجود آمد.

مدیر کل پروژه فرهنگی، گردشگری و رسانه ای "ایرانم" همچنین به تولید و پخش برنامه ایرانم در شبکه های تلویزیونی شما و چهارم سیما در قالب گزارش و مستند تلویزیونی اشاره کرد و گفت:در فاز دوم برنامه های پروژه فرهنگی و گردشگری ایرانم، تولید و پخش برنامه های مشارکتی تلویزیونی را برنامه ریزی کرده ایم که در آینده نزدیک از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

دربندی در ادامه از رایگان شدن دانلود اپلیکیشن جامع گردشگری ایرانم به مناسبت آغاز فاز دوم طرح گردشگری این مجموعه خبر داد.

موسس شرکت آرمان شهر فردا- ایرانیان همچنین از سرمایه گذاران و افراد علاقه مند به حوزه فرهنگی و گردشگری جهت سرمایه گذاری و همکاری در این پروژه دعوت کرد.

وی یکی از پروژه های در دست مجموعه را شرکت در امور عمرانی و ایجاد دهکده های توریستی در مناطق مختلف کشور اعلام کرد و گفت: در این خصوص ما نیاز داریم دولت و سرمایه گذاران دست یاری به سمتان دراز کنند. برای خوب شناختن و خوب شناساندن ایران نیاز به دو اهرم داریم،سرمایه انسانی و سرمایه مالی.

دربندی در ادامه اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک مجموعه فرهنگی ایرانم، به یکی از تاثیرگذارترین مجموعه های فرهنگی و رسانه ای در حوزه گردشگری تبدیل خواهد شد و انتظار می رود همه ادارات و سازمان ها، موسسات دولتی، استانداری ها و ادارات کل میراث فرهنگی استان ها برای معرفی ظرفیت های گردشگری بیش از پیش به صورت مادی و معنوی با مجموعه ما همکاری داشته باشند.

در ادامه این نشست خبری، مدیرعامل شرکت آرمان شهر فردا- ایرانیان با بیان اینکه تاکنون این شرکت هیچ گونه بودجه و تسهیلات دولتی و بانکی دریافت نکرده است، اظهار کرد: انتظار می رود با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های قوی و راهبردی که این مجموعه دارد دولت توجه ویژه ای به این مجموعه فرهنگی و گردشگری داشته باشد.

مینا بارانی همچنین گفت: میزان هزینه کرد سازمان طی سال های ۹۴ تا ۹۶ نزدیک به ۴۰ میلیارد ریال بوده که پیش بینی می شود برای تحقق اهداف تعیین شده به بودجه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال نیاز است.

وی در ادامه برگزاری پنجمین جشنواره زمستانه و نوروزی سرعین در نوروز ۹۷، برگزاری همایش بهارانه در اردیبهشت ۹۷، برگزاری جنگ شادی در اسفندماه ۹۶ و... را برنامه های کوتاه مدت این پروژه در فاز دوم فعالیت های خود اعلام کرد.

بارانی همچنین به جذب سرمایه گذاری در شرکت اشاره کرد و از سرمایه گذاران علاقه مند به امور فرهنگی و گردشگری جهت تقویت زیرساخت ها، برگزاری همایش ها، ایجاد دهکده های توریستی در مناطق مختلف ایران دعوت به همکاری کرد.

 در ادامه، رضا فیروز مستشار، مدیر بخش آموزش و رسانه ایرانم از راه اندازی رادیو دیجیتالی ایرانم خبر داد.

مرضیه عرفانیان، مدیر امور بازرگانی و اجرایی نیز در ادامه وظیفه این بخش را احیای فرهنگ کمرنگ شده و آداب و رسوم و سنن فراموش شده قوم های مختلف دانست وگفت: ما درصدد معرفی و شناساندن این فرهنگ ها و آداب و رسوم به مردم هستیم. در این راستا دی وی دی هایی با هدف معرفی فرهنگ، موسیقی، آداب، زبان،صنایع دستی، غذا و... استان های کشور به تفکیک تهیه شده که به همراه یک کارت تخفیف مراکز طرف قرارداد با شرکت آرمان شهر فردا توزیع خواهد شد.

در ادامه دومین نشست خبری شرکت آرمان شهر فردا- ایرانیان، سید پویا موسوی مدیر بخش IT و فناوری اطلاعات به تشریح اقدامات این واحد از جمله تولید محتوای اپلیکیشن جامع گردشگری ایرانم و وب سایت WWW.iranamzibast.ir و غنای فضای مجازی و حضور فعال و به روز رسانی مدیریت شبکه های اجتماعی پرداخت.

 

برزو ذاکری مدیر بخش موسیقی مجموعه نیز در توضیحاتی در خصوص اهداف طرح جامع بخش موسیقی از جمله تولید محتوا به صورت مستقل، تولید در جهت کمک به مجموعه های همکار، تولید ترانه و آهنگ به صورت مستقل، تولید و انتشار سایر هنرمندان، اجرای موسیقی زنده برای برنامه ها و جنگ های مناسبتی و... ارایه کرد.

مدیر تورهای موضوعی مجموعه نیز در ادامه این نشست خبری توضیحاتی درباره تورهای مجموعه ارائه کرد و یکی از ویژگی های منحصربفرد این تورها با سایر تورها را دیده شدن آنها از رسانه ملی دانست.

 

عکس و گزارش از سارا علایی

http://telegram.me/jahanegardesh


 
نشریه الکترونیک خبری جهان گردش


تعرفه آگهی
مجتمع رفاهی خدماتی آفتاب
کاریز
واگذاری امور جذب آگهی

بنر تبلیغاتی موسسات و شرکتها

  

آمار بازدیدکنندگان

۴۱۴۶۳۶۰۱